Naujiena:

JBC - Kuom mes kitokie

Naujiena:

Nauja Laida – Kingdom su Gorgon City!

Gogon City yra neabejotinai vienas karščiausių šiandienos šokių muzikos duetų. Visiškai naujos radijo laidos “Kingdom” metu, jie kreipsis į visus šokių muzikos mylėtojus ir bus tikras kassavaitinis malonumas radijo klausytojams. Prisijunk ir tu trečiadieniais 00:00 per ZIP FM.

Naujiena:

Nauja Laida – Edible Radio

Mažai šokių muzikos prodiuserių padarė tokią greitą ir toli siekiančią įtaką elektroninės muzikos scenai kaip Eats Everything aka Daniel Pearce. Jo naujasis šou ,,Edible Radio” tiesiog ,,suvalgys” visus konkurentus, pastojusius kelią link populiariausios radijo laidos pasaulyje. Junkis ZIP FM trečiadienio naktimis nuo 01:00 val.

Naujiena:

Nauja laida – Tylios Naktys

Sekmadienio muzikinių istorijų laida su Ignu Klėjum ir Gyčiu Judžiu. Pokalbiai apie tai, kas vienija praeitį ir dabartį elektroninės muzikos kultūroje, kas yra bendro tarp atlikėjų, jų marketingo ir komunikacijos viešoje erdvėje. Kiekviena laida su savo nakties tema ir kandžiu kritiniu požiūriu, svečių nuomone bei tylių melodijų, švelnių ritmų muzika. Tarsi tyli naktis kalbėtų garsiai! Junkis sekmadieniais 22 val.

Naujiena:

Nauja laida – SCB Radio

Elektroninės muzikos pionierius, Hotflush leidybinės kompanijos vadovas Scuba pristato kassavaitinę valandos trukmės kelionę, kurios metu atskleidžia skirtingus pogrindinės muzikos skonius. Junkis ketvirtadieniais po vidurnakčio.

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram