facebook pinterest
ZIPsteriai

Tikite jūs tuo ar ne, bet po pirmojo ZIPsterių laidos sezono jų ne tik neišmetė iš darbo, bet dar ir davė geresnį laiką – nuo šiol didžiausių radijo “neadekvatukų” laida budins jus kiekvieną dieną nuo 7 iki 11 ryte. Pozityvus negatyvas, naujausia šokių muzika ir pezalai “visai be sarkazmo” – nusivalyk traiškanas nuo akių ir pradėk dieną su ZIPsteriais, nes mes pasiruošę prikelti ir negyvą.

PM Show

Kiekvieną darbo dieną nuo 11:00 iki 15:00 valandos, vienintelė ir nepakartojama radijo laida – PM SHOW. Laidos vedėjas Domanas pasakoja, juokiasi, analizuoja, praneša ir kalbina pačius kiečiausius ekspertus ir laidos svečius.
PM Show – nes čia viskas įmanoma.

Live!

Jis nežinojo, kad egzistuoja gyvenimas po 22h. vakaro, o ji norėjo daugiau. Orijus ir Simona Bandita. Dabar jie turi vienas kitą! Tarptautinis – popietinis šou, darbo dienomis nuo 15 iki 19 valandomis su tiesioginėmis transliacijomis iš visos planetos. LIVE Niujorkas, Londonas, Indija ar Kinija. Jiems neegzistuoja sienos! Išskirtinių asmenybių interviu, gyvi muzikantų pasirodymai.

Radistai

Jonas ir Rolandas – Radistai – ZIP FM vairą perima kas vakarą nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Tai, bene vienintelė “late night show” formato laida Lietuvoje, gyvuojanti jau devintąjį sezoną. Legendomis tapusios “išdurkės”, nepagražintos diskusijos, iš kojų verčiantys žaidimai bei rubrikos – tikras radijo rokenrolas. Laidą praturtina ir tik Radistų ZIP FM eteryje grojama EDM šokių muzika. Įsijunk! Radistai – feel the px.

Radlerio Pre-Party

Visą liepos mėnesį penktadienio vakarus pradėk su Radleriu ir ZIP FM! Nuo 19:00 atvaryk į Palangos paplūdimį, kur dovanosime Tau geros muzikos, daaaaug Radlerio ir padėsime linksmai pradėti penktadienį. Jei negali būti kartu, viską išgirsi įsijungęs ZIP FM.

Nakties spektras

Marius Šmitas ir DJ Mindaugėlis pristato pramoginę ir edukacinę radijo laidą elektroninės muzikos mylėtojams – Nakties Spektras. Laida supažindina su naujausiomis pasaulinėmis tendencijomis, klubų naujienomis, renginiais Lietuvoje ir užsienyje.

Galiu Kurti

Projektas “Galiu kurti” siekia radijo eterio platformoje apjungti jaunus žmones ir šviesiausius Lietuvos protus, kultūros ir meno atstovus, mokslininkus, leisti jiems užmegsti dialogą, taip pristatant šalies kūrėjų pasiekimus, bei koncentruojant jaunosios kartos visuomenės dalies dėmesį į šalies kurybos sferą, parodant jos perspektyvas ir kuriamą vertę.

Jovani@Club

Ilgiausiai ZIP FM gyvuojanti house muzikos laida, kurios vedlys Jonas Nainys a.k.a. Jovani. Klubinio gyvenimo gidas pristato 4 valandas rytojaus šokių muzikos, interviu su garsiausiais pasaulio DJ’ais ir prodiuseriais. Įsijunk šeštadieniais nuo 18 iki 22 h.

Roe Deers Radio

Roe Deers Radio – audiovizualio pasaulio ritmų pirmadieniai ZIP FM bangomis, su Liudu St. Stereo, ir video menininku Oskaru. Kiekvieną savaitę laidos klausytojai bus vaišinami kruopščiai parinktomis garso ir vaizdo naujienomis bei pokalbiais su šių dviejų meno šakų atstovais.

Dew For Animals

Vilius, Justas ir Domas kartu yra Dew For Animals. Šviežią požiūrį bei savitą skonį turinti vedėjų trijulė šviečia ir plečia tavo akiratį urbanistinės muzikos ir kultūros pasaulyje. Laidoje skamba viskas kas nauja ir šviežia, bei viskas kas nesensta, kad būtų ką klausyti iki pat kitos laidos.

Gatvės Lyga

Gatvės Lyga – jau daugiau nei 15 metų gyvuojanti radijo laida apie Hip Hop kultūrą. Laidos vedėjai Svaras, Mamania ir Mantini kiekvieną trečiadienį supažindina tave su visais keturiais šios kultūros elementais.

Curly Music

Kokia muzika – tokios ir mintys. Curly Music – dviejų valandų muzikinė laida pristatanti daugybę dar prekybos lentynose nepasirodžiusių kūrinių, daug šokių aikštelėse patikrintų ir vardą užsitarnavusių darbų, svečių miksus iš garsiausių pasaulio ir Lietuvos atlikėjų rankų.

Kandy Killers

Į Zip Fm studiją elektroniniais vingiais atkeliavęs muzikinis ansamblis Kandy Killers sugros savo retrospektyvoje iškapstytus auksuolius, paporins kur sušokti kedus artimiausiose diskotekose bei supažindins su į Lietuvą atvyksiančiais atlikėjais.

Tylios Naktys

Sekmadienio muzikinių istorijų laida apie tai, kas aktualu dabar ir bus – ateityje. Pokalbiai apie tai, kas vienija praeitį ir dabartį elektroninės muzikos kultūroje, kas yra bendro tarp atlikėjų, jų marketingo ir komunikacijos viešoje erdvėje. Kiekviena laida su savo nakties tema ir kandžiu kritiniu požiūriu, svečių nuomone bei tylių melodijų, švelnių ritmų muzika. Tarsi tyli naktis kalbėtų – garsiai!

Transitions

John Digweed – DJ, prodiusreis ir aktorius iš anglijos. 2001 žurnalas DJ Magazine jį titulavo World No1 DJ. Radijo šou Transitions yra viena sėkmingiausių šokių muzikos laidų pasaulyje. Savaitės klausytojų auditorija viršija 14 milijonų.

Planet Perfecto

Paul Oakenfold savaitinė radijo laida Planet Perfecto transliuojama 52 pasaulio šalyse, tame tarpe ir Lietuvoje, per ZIP FM. Kiekvieną savaitę 16 milijonų žmonių įsijungia tam, kad išgirstų karščiausius įrašus pasaulyje atrinktus pačio Paul Oakenfold.

Kingdom

Gogon City yra neabejotinai vienas karščiausių šiandienos šokių muzikos duetų. Visiškai naujos radijo laidos “Kingdom” metu, jie kreipsis į visus šokių muzikos mylėtojus ir bus tikras kassavaitinis malonumas radijo klausytojams. Prisijunk ir tu trečiadieniais 00:00 per ZIP FM.

Edible Radio

Mažai šokių muzikos prodiuserių padarė tokią greitą ir toli siekiančią įtaką elektroninės muzikos scenai kaip Eats Everything aka Daniel Pearce. Jo naujasis šou ,,Edible Radio” tiesiog ,,suvalgys” visus konkurentus, pastojusius kelią link populiariausios radijo laidos pasaulyje.

In The Mood

Nicole Moudaber – vienos moters armija drąsiai žygiuojanti techno muzikos pasauliu. Pristatome jos laidą “In The MOOD”, kuri buvo pripažinta geriausia “2016 Online Radio Awards” apdovanojimuose. Laida transliuojama 45 pasaulio šalyse ir pasiekia daugiau kaip 15 milijonų klausytojų auditoriją.

Identity

Sander Van Doorn be abejonės yra vienas svarbiausių ir įtakingiausių šokių muzikos prodiuserių ir DJ pasaulyje. Kiekvieną savaitę milijonai house ir trance muzikos gerbėjų laukia jo radijo laidos Identity, kad išgirstų naujausias selekcijas.

Club Life

Tiesto savaitinė laida Club Life, geriausia vieta išgirsti naujausias dainas, remiksus ir išskirtinius muzikos kūrinius. “Aš noriu, kad žmonės jaustųsi laimingi su mano muzika. Tai svarbiausias dalykas.“ – sako Tiesto.

Protocol

Nicky Romero išpopuliarėjo su savo virusiniu kūriniu “Toulouse”, taip pat jį išgarsino hitas numeris vienas “I Could Be the One”, kartu su Avicii. Jo radijo laidos Protocol klauso daugiau nei 20 milijonų klausytojų visame pasaulyje ir auditorija toliau auga sparčiai.

A State Of Trance

20 metų svajojęs apie tai, Armin Van Buuren sukūrė savo radijo laidą, kurios šiuo metu klausosi daugiau nei 20 milijonų klausytojų. Kiekvieną savaitę klausytojai laukia jo atrinktos ir į 2 valandas sutalpintos naujausios trance ir progressive muzikos.

ZIP FM muzika

Mes draugiški, chuliganiški, charizmatiški, originalūs ir nebijantys kurti kitokios radijo stoties. Po ZIP FM stogu gyvena nedidelė komanda, bet to užtenka, kad kiekvieną dieną nuneštume tau stogą.

Žinutė

Žinutė

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram