facebook pinterest
ZIP Rytas su Gedu ir Timūru

ZIP Rytas su Gedu ir Timūru – energingiausia ryto laida, kurios vedėjai tiesiog privers jus išspausti šypseną iš pat ryto. Vyrams padeda Ieva, kuri neleis tėvukams užsišnekėti. Viską išgirsite patys. Šiokiadieniais nuo 07:00.

Ryto Valio

Karščiausios pramogų pasaulio naujienos, įdomybių aptarimai su klausytojais, linksmi žaidimai ir gyvai atliekamos dainos – viską išgirsi ryto laidoje Ryto Valio su Žygimantu Geču.

Ap(i)etitas

Titas paliktas vienas, bet dėl to visai neliūdi ir periima popietės eterį iki pat 16:00. Laiko patikrinti mediniai, įdomios istorijos ir šiek tiek naujienų – viską rasi Tito laidoje nuo 13:00.

Live!

Jis nežinojo, kad egzistuoja gyvenimas po 22h. vakaro, o ji norėjo daugiau. Orijus ir Simona Bandita. Dabar jie turi vienas kitą! Tarptautinis – popietinis šou, darbo dienomis nuo 16 iki 19 valandomis su tiesioginėmis transliacijomis iš visos planetos. LIVE Niujorkas, Londonas, Indija ar Kinija. Jiems neegzistuoja sienos! Išskirtinių asmenybių interviu, gyvi muzikantų pasirodymai.

Spotify LT TOP30

ZIP FM – vienintelė stotis Lietuvoje, gavusi išskirtinę teisę transliuoti „Spotify“ muzikinės platformos Lietuvos vartotojų labiausiai per savaitę klausytų dainų Top30.
“Spotify“ Lietuvos Top30 penktadieniais 14-16 val.

Roe Deers Radio

Roe Deers Radio – audiovizualio pasaulio ritmų pirmadieniai ZIP FM bangomis, su Liudu St. Stereo, ir video menininku Oskaru. Kiekvieną savaitę laidos klausytojai bus vaišinami kruopščiai parinktomis garso ir vaizdo naujienomis bei pokalbiais su šių dviejų meno šakų atstovais.

Transitions

John Digweed – DJ, prodiusreis ir aktorius iš anglijos. 2001 žurnalas DJ Magazine jį titulavo World No1 DJ. Radijo šou Transitions yra viena sėkmingiausių šokių muzikos laidų pasaulyje. Savaitės klausytojų auditorija viršija 14 milijonų.

Dew For Animals

Vilius, Justas ir Domas kartu yra Dew For Animals. Šviežią požiūrį bei savitą skonį turinti vedėjų trijulė šviečia ir plečia tavo akiratį urbanistinės muzikos ir kultūros pasaulyje. Laidoje skamba viskas kas nauja ir šviežia, bei viskas kas nesensta, kad būtų ką klausyti iki pat kitos laidos.

Planet Perfecto

Paul Oakenfold savaitinė radijo laida Planet Perfecto transliuojama 52 pasaulio šalyse, tame tarpe ir Lietuvoje, per ZIP FM. Kiekvieną savaitę 16 milijonų žmonių įsijungia tam, kad išgirstų karščiausius įrašus pasaulyje atrinktus pačio Paul Oakenfold.

Gatvės Lyga

Gatvės Lyga – jau daugiau nei 15 metų gyvuojanti radijo laida apie Hip Hop kultūrą. Laidos vedėjai Svaras, Mamania ir Mantini kiekvieną trečiadienį supažindina tave su visais keturiais šios kultūros elementais.

Spinnin ‘Sessions

Pristatome garsiausios šokių muzikos leidybinės kompanijos “Spinnin Records” laidą “Spinnin ‘Sessions”. Čia išgirsite naujausius šokių muzikos hitus ir savaitės svečio miksą. Mėgaukitės trečiadieniais 00:00 per ZIP FM.!

Edible Radio

Mažai šokių muzikos prodiuserių padarė tokią greitą ir toli siekiančią įtaką elektroninės muzikos scenai kaip Eats Everything aka Daniel Pearce. Jo naujasis šou ,,Edible Radio” tiesiog ,,suvalgys” visus konkurentus, pastojusius kelią link populiariausios radijo laidos pasaulyje.

Curly Music

Kokia muzika – tokios ir mintys. Curly Music – dviejų valandų muzikinė laida pristatanti daugybę dar prekybos lentynose nepasirodžiusių kūrinių, daug šokių aikštelėse patikrintų ir vardą užsitarnavusių darbų, svečių miksus iš garsiausių pasaulio ir Lietuvos atlikėjų rankų.

In The Mood

Nicole Moudaber – vienos moters armija drąsiai žygiuojanti techno muzikos pasauliu. Pristatome jos laidą “In The MOOD”, kuri buvo pripažinta geriausia “2016 Online Radio Awards” apdovanojimuose. Laida transliuojama 45 pasaulio šalyse ir pasiekia daugiau kaip 15 milijonų klausytojų auditoriją.

Identity

Sander Van Doorn be abejonės yra vienas svarbiausių ir įtakingiausių šokių muzikos prodiuserių ir DJ pasaulyje. Kiekvieną savaitę milijonai house ir trance muzikos gerbėjų laukia jo radijo laidos Identity, kad išgirstų naujausias selekcijas.

Nakties spektras

Marius Šmitas ir DJ Mindaugėlis pristato pramoginę ir edukacinę radijo laidą elektroninės muzikos mylėtojams – Nakties Spektras. Laida supažindina su naujausiomis pasaulinėmis tendencijomis, klubų naujienomis, renginiais Lietuvoje ir užsienyje.

Subliminal Sessions

Erick Morillo – garsus DJ, muzikos prodiuseris ir įrašų kompanijos savininkas. Valandos trukmės savaitinės laidos “Subliminal Sessions” metu, jis atskleidžia gražiausias house ir elektroninės muzikos spalvas.

Club Life

Tiesto savaitinė laida Club Life, geriausia vieta išgirsti naujausias dainas, remiksus ir išskirtinius muzikos kūrinius. “Aš noriu, kad žmonės jaustųsi laimingi su mano muzika. Tai svarbiausias dalykas.“ – sako Tiesto.

Jovani@Club

Ilgiausiai ZIP FM gyvuojanti house muzikos laida, kurios vedlys Jonas Nainys a.k.a. Jovani. Klubinio gyvenimo gidas pristato 2 valandas rytojaus šokių muzikos, interviu su garsiausiais pasaulio DJ’ais ir prodiuseriais. Įsijunk šeštadieniais nuo 20 iki 22 h.

Kandy Killers

Į Zip Fm studiją elektroniniais vingiais atkeliavęs muzikinis ansamblis Kandy Killers sugros savo retrospektyvoje iškapstytus auksuolius, paporins kur sušokti kedus artimiausiose diskotekose bei supažindins su į Lietuvą atvyksiančiais atlikėjais.

A State Of Trance

20 metų svajojęs apie tai, Armin Van Buuren sukūrė savo radijo laidą, kurios šiuo metu klausosi daugiau nei 20 milijonų klausytojų. Kiekvieną savaitę klausytojai laukia jo atrinktos ir į 2 valandas sutalpintos naujausios trance ir progressive muzikos.

Tylios Naktys

Sekmadienio muzikinių istorijų laida apie tai, kas aktualu dabar ir bus – ateityje. Pokalbiai apie tai, kas vienija praeitį ir dabartį elektroninės muzikos kultūroje, kas yra bendro tarp atlikėjų, jų marketingo ir komunikacijos viešoje erdvėje. Kiekviena laida su savo nakties tema ir kandžiu kritiniu požiūriu, svečių nuomone bei tylių melodijų, švelnių ritmų muzika. Tarsi tyli naktis kalbėtų – garsiai!

ZIP FM muzika

Jokių kalbų, tik naujausia ir jūsų pamėgta muzika.

Žinutė

Žinutė